Zaufali nam

Najlepszy adres w Szczecinie

Aterima Sp. z o.o. SK

Przez ponad dwa lata korzystaliśmy z „Biura na godziny” w celu przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych. O wyborze Wirtualnego Biura Szczecin zadecydowała dogodna lokalizacja w ścisłym centrum Szczecina oraz ładnie urządzone pomieszczenia biurowe zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu. Polecamy Wirtualne Biuro Szczecin również ze względu na miłą atmosferę oraz elastyczne, a zarazem profesjonalne podejście do klienta.

Wojciech Rzepka


Assessio Doradztwo Personalne

Wirtualnym Biurem Szczecin współpracuję  od 09.2013, korzystając z pomieszczeń biurowych na spotkania rekrutacyjne. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum miasta i możliwość odbycia rozmowy także w godzinach późno popołudniowych oraz weekendy umożliwia spotkania nawet z mało dyspozycyjnymi Kandydatami. Pomieszczenia na spotkania są ładnie urządzone i zawierają niezbędne wyposażenie, zapewniając komfort i dyskrecję prowadzonych rozmów. Dużym atutem jest elektroniczny terminarz, pozwalający na bieżąco śledzić dostępność i rezerwować pomieszczenia. Pozytywne nastawienie i opieka ze strony Właścicieli Wirtualnego Biura daje gwarancję, że kandydaci oczekują na spotkania w przyjemnej atmosferze przy filiżance dobrej kawy lub herbaty.

Agnieszka Nastalczyk


Architekci Kariery Sp. z o.o.

Firma Architekci Kariery Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, w okresie 03.2012 – 06.2014 współpracowała z Wirtualnym Biurem Szczecin zlokalizowanym przy ul. Małkowskiego 30/1 w zakresie wynajmu pomieszczeń biurowych na spotkania coachingowe z Klientami Firmy. Możliwość korzystania z lokalu w wybranych godzinach, duża dostępność biura oraz bezproblemowa zamiana godzin rezerwacji, to tylko niektóre atuty współpracy z Wirtualnym Biurem Szczecin. Klienci doceniali dogodne umiejscowienie Biura oraz pomieszczenia zapewniające dyskrecje prowadzonych rozmów. Miła atmosfera, jaką tworzą Właściciele, połączona z profesjonalną opieką nad Klientami, powodowały, iż Klienci Architektów Kariery czuli się w lokalu komfortowo, co sprzyjało efektywnej pracy coachingowej.
Jako współpracownik Architektów Kariery – użytkownik zasobów Wirtualnego Biura Szczecin, z pełnym przekonaniem mogę polecić taką formę wynajmu powierzchni biurowej, jako w pełni adekwatna do potrzeb spotkań doradczych.

Agnieszka Nastalczyk


Biuro Obsługi Podatnika

Z wielką przyjemnością polecamy Wirtualne Biuro Szczecin. Moja firma miała okazję skorzystać z sali szkoleniowej. Wirtualne Biuro dołożyło wszelakich starań, aby usługa została wykonana rzetelnie, pracownicy firmy chętnie służyli pomocą.

Katarzyna Kliemcka


Business Training Center

Od 3 lat korzystam z usług „Wirtualnego Biura” w Szczecinie. Standard oferowanych usług dopasowany jest do moich potrzeb i oceniam go wysoko.
Szczególnie doceniam dobrze wyposażone sale, miłe  i elastyczne podejście w zakresie ustalania terminów wynajmowania sal.  Z przyjemnością polecam to miejsce.

Małgorzata Kwiatkowska


Doradztwo Finansowe

Przez ponad rok Wirtualne Biuro Szczecin użyczało mi adres do rejestracji dla mojej firmy oraz obsługiwało korespondencję firmową. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość obsługi, przejawiająca się w indywidualnym podejściu do Klienta, zaangażowaniu i profesjonalizmie.

Katarzyna Zaniewicz


Eko-Trendy Sp. z o.o.

Z przyjemnością mogę zarekomendować Wirtualne Biuro Szczecin zlokalizowane przy ul. Małkowskiego 30/1. To firma, która łączy profesjonalne podejście do klienta z umiejętnością tworzenia miłej atmosfery. Koniecznie trzeba dodać, że jest świetnie zlokalizowana w centrum miasta, i co bardzo ważne, z wolnymi miejscami parkingowymi,. Jeżeli dodam, że pomieszczenia, oferowane na spotkania, są estetycznie urządzone, pozwalają na komfort prowadzonych rozmów a terminy są elastycznie dopasowywane do potrzeb, to tworzy się obraz przyjaznego dla klienta, bardzo dobrze funkcjonującego biura. Korzystam z tej oferty z satysfakcją.

Edward Życki


Gold Lewana

Wirtualna Asystentka współpracuje ze mną od stycznia 2012 roku. Z jej usług korzystam przy realizacji zleceń dla klientów z Niemiec. W moim imaniu dba o relacje z klientem, pilnuje terminów, a także czasem uczestniczy ze mną w spotkaniach. Z przyjemnością polecam Wirtualną Asystentkę, która zawsze z wielkim zaangażowaniem realizuje powierzone jej zadania.
W ramach współpracy z Wirtualnym Biurem Szczecin miałem okazję skorzystać również z usług informatycznych. Powierzone zlecenie zostało wykonane starannie i terminowo. Pracownik firmy wykazał się ogromnym zaangażowaniem, wiedzą oraz fachowością.

Zbigniew Lewandowski


MAKO Przedsiębiorstwo remontowo-budowalne

Z przyjemnością polecamy usługi informatyczne Wirtualnego Biura Szczecin, które terminowo oraz w przystępnej cenie stworzyło dla mojej firmy stronę internetową.

Magdalena Kowalska


Mediator Anna Franecka

Od dwóch lat korzystam z możliwości prowadzenia spotkań z moimi klientami w Wirtualnym Biurze Szczecin. Niezmiennie jestem bardzo zadowolona. Doskonała lokalizacja, ładne urządzone klimatyzowane pomieszczenia, wygodny kontakt w celu rezerwacji określonej godziny, profesjonalna obsługa to wszystko sprawia, że z przyjemnością mogę polecić Wirtualne Biuro Szczecin.

Anna Franecka


Nav Serwis

Z usług Wirtualnego Biura Szczecin korzystam od 3 lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby usługi przez nich ofererowane były wykonane należycie. Na bieżąco informują o nadchodzącej do mojej firmy korespondencji, a system informatyczny daje mi możliwość wyglądu do listów, zawsze kiedy tego potrzebuję.

Krzysztof Zaniewicz


One Europe- Języki Obce

Wielokrotnie korzystałam z wynajmu salki konferencyjnej w Wirtualnym Biurze na potrzeby swoich kursów i na pewno będę do nich wracać. Zadowoleni byli przede wszystkim moi klienci, a to dla mnie najcenniejsze. Wirtualne Biuro to nie tylko profesjonalna usługa w przystępnej cenie, ale też wspaniali, pomocni ludzie, którzy z uśmiechem pomogli w budowaniu wizerunku mojej firmy na lokalnym rynku. Ponadto skorzystałam z usług oferty na przygotowanie strony internetowej, z której również jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

Joanna Latka


PHU KIKI
Z usług Wirtualnej Asystentki korzystam od lipca 2011 roku. Wirtualna Asystentka w moim imieniu załatwia wszelkie sprawy organizacyjne związane z prowadzeniem mojej działalności na terenie Niemiec. Wszystko jest zawsze wykonane dokładnie i terminowo. Korzystanie z Wirtualnej Asystentki jest wygodnym, elastycznym  oraz przystępnym cenowo rozwiązaniem.

Marcin Kozłowski


Wariograf. Profesjonalne badania

Z usług biura korzystam od kilku lat. Bardzo dobra lokalizacja co dla mnie ma duże znaczenie jako osoby przyjeżdżającej do Szczecina. Warunki lokalowe gwarantują możliwość spotkań z klientami zapewniając komfort i miłą atmosferę, Ponadto z racji swojej pracy czasem muszę skorzystać z biura w dni wolne. Nie ma z tym żadnego problemu. Z racji charakteru mojej pracy wymagającej wiele podróży po Polsce i konieczności wynajmowania biura na godziny uważam szczecińskie biuro za jedną z najlepszych z których mam możliwość korzystać.

Krzysztof Sochacki