W naszej ofercie mamy Państwu do zaproponowania pomieszczenia na spotkania biznesowe oraz salkę na szkolenia/konferencje. Jeżeli są Państwo zainteresowani, mają jakiekolwiek pytania, jesteśmy do dyspozycji.

W celu rezerwacji biura „na godziny” oraz salki konferencyjno- szkoleniowej prosimy o kontakt telefoniczny (+48 506 218 045) lub mailowy ( biuro[at]wbszczecin.pl ). Pomieszczenia po uprzedniej rezerwacji, dostępne są przez cały tydzień, również w weekendy w godzinach 8.00 – 22.00.

  • Laptop oraz dostęp do Internetu bezprzewodowego w cenie
  • Obsługa asystencka w cenie
  • Za dodatkową opłatą poczęstunek

Biuro “na godziny”  doskonale nadaje się na spotkania biznesowe, coaching, czy też do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, prowadzenia mediacji ale nie tylko.

Decydując się na skorzystanie z Biura “na godziny” redukują Państwo koszty najmu lokalu. Mają Państwo możliwość spotkania się z kontrahentem  w nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym biurze znajdującym się w nowym biurowcu, w ścisłym centrum miasta.

Planują Państwo rozmowy kwalifikacyjne? Nie mają Państwo siedziby w Szczecinie? Biuro na godziny jest idealnym rozwiązaniem. Jeżeli mają Państwo biuro w Szczecinie, mimo wszystko warto zastanowić się, czy  przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych w neutralnym miejscu pozwoli na uniknięcie stresu i niedomówień wśród obecnych pracowników.

 

Na Biuro “na godziny” warto zdecydować się również, gdy siedziba Państwa firmy znajduję się na obrzeżach miasta. Zaprezentują się Państwo, jako profesjonalny pracodawca, który dba o komfort pracowników. Warto zatem zorganizować rozmowę w miejscu, do którego kandydaci dotrą bez problemu.

Ciągle ktoś puka do Państwa gabinetu? Nieustannie dzwoni telefon?  Stale coś przeszkadza? Zapraszamy do skorzystania z naszych pomieszczeń biurowych. Tutaj w ciszy i spokoju, z dala od wszystkich i wszystkiego mogą Państwo popracować nad  projektem.

W ofercie posiadamy również specjalną ofertę dla stałych klientów. Zapraszamy do współpracy.

Biuro na godziny
Biuro na godziny
Biuro na godziny
Biuro na godziny
Biuro na godziny