Pakiety

Najlepszy adres w Szczecinie

Wirtualny Adres

 

Mogą Państwo zdecydować się na adres do rejestracjiadres do korespondencji lub wybrać pakiet, który ma w sobie jedno i drugie. To Państwo decydują, czy listy przychodzące na adres Wirtualnego Biura mają być otwierane i skanowane, czy wystarczy Wam tylko informacja o rodzaju listu oraz nadawcy. To również Państwo określają, czy listy mają być odsyłane,  czy będą odbierane osobiście w siedzibie Wirtualnego Biura Szczecin. 

Cały proces obsługi korespondencji w Wirtualnym  Biurze Szczecin wspierany jest system informatycznym, który zapewni stały dostęp do dokumentów.

Oferta cenowa dostępna pod numerem tel. 506 218 045 lub mailem biuro@wbszczecin.pl

 U nas masz pewność, że cena nie wzrośnie dwukrotnie po roku. 

Oferujemy 5% zniżki przy płatnościach za rok z góry.  

 

 

Usługa skierowana jest zarówno do firm, jak i osób indywidulanych. Wirtualne Biuro w Szczecinie udostępnia dla firm adres do rejestracji wraz z obsługą korespondencji. Wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom stworzyliśmy aż 7 pakietów, tak aby mogli Państwo wybrać pakiet odpowiadający Waszym wymaganiom. W naszej ofercie mamy pakiety skierowane dla prężnie działających firm, jak również tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki. 

Wirtualnego Adresu mogą skorzystać również klienci indywidualni. Jeśli przebywają Państwo często w podróży, przeprowadziliście się zagracę, możecie skorzystać z naszej usługi Adres do korespondencji. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet (z otwieraniem i skanowanie listów, lub bez), podpisać  umowę z Wirtualnym Biurem Szczecin. Dzięki temu możecie Państwo podawać adres Małkowskiego 30/1, Szczecin np. w urzędach. My odbierzemy Państwa listy i tego samego dnia poinformujemy o nich.

 

Ponadto oferujemy pomoc w zakresie:

Zakładanie spółek oraz działalności gospodarczych

Wirtualne Biuro Szczecin oferuje pomoc przy zakładaniu  oraz aktualizacji danych adresowych spółek oraz działalności gospodarczych.

Działalność gospodarcza:

  • pomoc przy wypełnieniu dokumentów
  • złożenie dokumentów w urzędzie
  • pomoc przy założeniu konta w banku

Spółki:

  • wypełnienie dokumentów niezbędnych do zmiany adresu
  • wypełnienie dokumentów niezbędnych do założenia spółki
  • umówienie wizyty u notariusza, w celu zamiany umowy spółki ( jeżeli potrzeba)
  • umówienie tłumacza przysięgłego ( jeżeli potrzeba)